FI | EN| RU

T

Toimisto

Savonkatu 23, 45100 Kouvola
Toimistotyöntekijä puh. 044 766 7340
toimisto@kouvolankorttelikodit.fi

T

Tiedotus

Savonkatu 23, 45100 Kouvola
Tiedottaja puh. 044 717 3527
tiedotus@kouvolankorttelikodit.fi

L

Laskutusosoite

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen eli emme enää vastaanota paperisia laskuja. Lisätietoa ja ohjeet löydät tästä.

Löydät tietomme myös verkkolaskutusosoitteistosta.

H

Henkilöt

Projektikordinaattori
Hankkeen hallinnointi ja toiminta
Tuomas Valtonen
puh. 0400 282 710
tuomas.valtonen@kouvolankorttelikodit.fi

Vastuuyksiköt:
Toimisto

Työurasuunnittelija
Yhteydenotot työhaastatteluihin
Sanna Sirenius
puh. 044 202 0232
sanna.sirenius@kouvolankorttelikodit.fi

Vastuuyksiköt:
KotiApu
AutoTeam

Työvalmentaja
Yhteydenotot työhaastatteluihin
Kati Saine
puh. 040 756 2082
kati.saine@kouvolankorttelikodit.fi

Vastuuyksiköt:
Viitatupa
Oravanpesä
Jokitupa

K

Korttelikodit

Jokitupa
Keskusaukio 1, 45700 Kuusnakoski
Tupavastaava puh. 040 090 9214
jokitupa@kouvolankorttelikodit.fi

Oravanpesä
Viialankatu 5 C, 45150 Kouvola
Tupavastaava puh. 040 549 3116
oravanpesa@kouvolankorttelikodit.fi

Viitatupa
Jukolantie 6-8 B 2, 45200 Kouvola
Tupavastaava puh. 040 532 7905
viitatupa@kouvolankorttelikodit.fi

M

Muut Palvelut

AutoTeam
puh. 044 335 7212
auto@kouvolankorttelikodit.fi
Tarkemmat tiedot kuljetusten järjestämisestä ja laskutuksesta Autoteamin omalla sivulla

KotiApu
puh. 040 687 2209
kotiapu@kouvolankorttelikodit.fi

Close Menu